ARCHIV - VOLBY 2013

Oslovení 1. místopředsedy ÚV KSČM k volbám do PS PČR 2013

Vážené soudružky, Vážení soudruzi, VOLBY…VOLBY…VOLBY! Slovo, které nejvíce zaměstnává nás členy a funkcionáře KSČM a oslovuje tisíce dalších občanů ČR v posledních dnech. Jsme těsně před cílem. Žádám Vás, dokončeme se ctí, dobře rozdělanou práci a dokažme, že ideály a levicové myšlenky obsažené ve volebním programu KSČM jsou správné a mají smysl. Na konci tohoto týdne budeme znát výsledek svého snažení a voliči rozhodnou jakou cestou se bude do budoucnosti ubírat politika v České republice.

Vystupňujme v posledních dnech před volbami do PS PČR naši agitaci, s rozvahou a na doložitelných faktech přesvědčujme ty, kteří ještě nejsou rozhodnuti nebo váhají, zda a proč volit KSČM. Z mnoha setkání s Vámi vím, že tak konáte, že jste v převážné většině bojovníky a zapálenými a obětavými propagátory jediné důsledné levicové strany – KSČM. Za tuto práci Vám patří můj dík i obdiv. Nepromarněme šanci, za kterou 23 let od majetkového a morálního převratu, bojujeme a jejíž výsledek se může stát potvrzením pevného a  důsledného směřování naší cesty k lepší budoucnosti pro všechny slušné a poctivé lidi.

Petr Šimůnek v.r.
1. místopředseda ÚV KSČM


| Autor: MěV KSČM Brno | Vydáno dne 23. 10. 2013 | 1318 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

(c) Mětský výbor KSČM Brno 2009 - 2017. Objednatel: KSČM, zhotovitel: KSČM.
Šíření textových a obrazových materiálů možné pouze s výslovným svolením Městského výboru KSČM Brno. Stránky využívají redakční systém phpRS.