Pozvánky na akce v Brně

Vojenský pochod vítězství

Letos se uskuteční již třetí ročník vojenského pochodu ČR, věnovanému ukončení 2. světové války. Záštitu nad ním převzal 1.ZNGŠ AČR generálmajor ing. Miroslav Žižka. Jedná se o nejmasovější akci u nás. Vítány jsou uniformy, včetně historických.

Kromě příslušníků ozbrojených složek se může pochodu účastnit i civilní veřejnost, včetně dětí. Pochod se koná v sobotu 11.května  v Moravském krasu. Startovacím místem je kemp Baldovec(za obcí Rozstání).  Start mezi 8.30 až 9.30. Doprava musí být vlastní, neboť vlakem, či autobusem se dá v sobotu dostat pouze do Blanska. Startovné se podle doby zaplacení pohybuje od 650 do 800 Kč (v den startu) na osobu, bez rozdílu, zda se jedná o dospělého, seniora, nebo dítě. Vytyčeny budou trasy v délce 10(pro seniory nad 55 let a mládež, s tím, že děti do 12 let musí mít jako doprovod dospělou osobu), 26, 34 a 40 km. Pro účastníky je v kempu zajištěno občerstvení za zvýhodněné ceny. Odměnou za úspěšně absolvovaný pochod je pro všechny bez rozdílu - tedy i děti a mládež vojenská pamětní medaile, stužka a diplom.

Přihlásit se lze pouze na webových stránkách vojenskepochody.cz, kde je také e-mailový a telefonický kontakt na ředitele závodu.

Přes výše uvedené nevýhody účast všem, kteří zvládnou výše zmíněná úskalí(vysoké startovné, dopravní nedostupnost, příp. délka trasy min. 26 km pro dospělé – s výjimkou seniorů a doprovodu dětí) doporučujeme.

did

 


| Autor: MěV KSČM Brno | Vydáno dne 05. 04. 2013 | 1064 přečtení | Informační e-mailVytisknout článek

(c) Mětský výbor KSČM Brno 2009 - 2017. Objednatel: KSČM, zhotovitel: KSČM.
Šíření textových a obrazových materiálů možné pouze s výslovným svolením Městského výboru KSČM Brno. Stránky využívají redakční systém phpRS.